هات تپ بر روی خطوط گاز

هات تپ بر روی خطوط گاز

 

عملیات هات تپ  بر روی خطوط گاز

انجماد لوله

انجماد لوله روشی است که اجازه می‌دهد بدون صرف هزینه‌های ناشی از خاموشی خط، لوله را نگهداری و تعمیر کرد یا خط را اصلاح کرد. این فرایند تخصصی شامل استفاده از نیتروژن مایع و پلاگ‌های انجماد جامد است که به خط لوله اجازه جداسازی و تحمل فشارهای مختلف را می‌دهد.

این روش هزینه‌ی ناشی از تخلیه کردن سیستم، دوباره پر کردن و زمان بیکاری سیستم را به حداقل می‌رساند و کاملاً توسط تکنیسین‌های واجد شرایط سرویس‌دهنده‌مان مدیریت می‌شود. بعد از تکمیل فرایند اصلاح یا نگهداری تعمیرات لوله، پلاگ‌ها دوباره گرم می‌شوند و خط کاملاً عملیاتی می‌شود.

  • توقف IRIS

فرایند توقف IRIS در دهه 1970 توسط شرکت گاز بریتانیا به عنوان ابزاری برای انجام توقف جریان بسط و تکامل یافت. بعد از بیش از 30 سال استفاده در دامنه‌ی اصلی از 4 تا 48 اینچ، ثابت شده است که این روش، روشی مقرون به صرفه، ایمن و مطمئن در جداسازی خطوط اصلی است.

  • برش لوله

تیم مهندسی ما ارائه دهنده‌ی خدمات برش لوله است و برش‌هایی تمیز روی خطوط لوله‌ی شما ایجاد می‌کند. ماشین‌آلات ما قادرند هر لوله‌ی را در هر شرایط و هر محیطی برش دهند.

ماشین‌آلات ما خدمات برش سرد را با بیشترین میزان ایمنی و بدون ایجاد هر گونه جرقه ارائه می‌کنند. این سرویس اجازه می‌دهد که خطوط لوله تعمیر شوند یا با خطوط لوله جدید تعویض شوند یا روی‌شان ولو نصب و راه‌اندازی شود.

ما می‌توانیم برای اجتناب از تخریب سیستم شما یک توقف جریان و بای‌پس در نزدیکی لوله تحت فشار نصب و راه‌اندازی کنیم. این فرایند هزینه‌های ناشی از خاموشی جریان جاری در لوله را رفع می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید