شیر الات هات تپ

شیر آلات هات تپ

شیر آلات عملیات هات تپ

خدمات دقیق انجماد لوله کرابواستاپ

انجماد لوله به شما فرصت می دهد که پروژه های اصلاح سیستم تان را بدون نیاز به تخلیه سیال، تغذیه مجدد سیال، هدر رفتن سیال یا احتمال نشت و ارتشاع مواد سمی زیست محیطی، و سیالات رونده process fluids گران قیمت و حساس انجام دهید.

قابلیت‌های ما در خدمت رسانی به ما اجازه می دهد تا در اغلب سیستم های لوله کشی بتوانیم انسدادهای ساده یا چندگانه freez plug انجام دهیم. دپارتمان خدمت رسانی ما دارای لیستی از مراکز در دسترس کرایو استاپ و تجهیزات مربوط به انجام عملیات های انسداد خطوط لوله روی لوله هایی در سایزهای از 5/0 اینچ تا 48 اینچ است.

هر پروژه انسداد cryo-plugاز طریق ثبت داده های کامپیوتری و نرم افزار ثبت ترموکوپل در طول کل فرایند مورد بازرسی دقیق قرار می گیرد.

محل‌های خدمت‌رسانی

کرایو‌استاپ سفرهای گسترده به مراکز کاری راه دور داشته و خدمات ما در 24 ساعتِ 365 روز سال در دسترس مشتریان است. کارکنان ارائه دهنده‌ی خدمات ما برای مسافرت به هر جای دنیا آماده اند. لطفاً برای شناسایی نزدیکترین سایت کاری ما با شماره  تماس حاصل فرمایید.

خدمات انسداد مکانیکی خطوط لوله

خدمات انسداد مکانیکی خطوط لوله ما بر روی سیستم های لوله کشی تحت فشار پلاگ های مکانیکی موقت لوله ایجاد می کنند. ما با استفاده از ماشین‌های ویژه‌ی پلاگ لوله کشی، پلاگ‌های جداشده ای را ایجاد می کنیم که به مشتریان اجازه می دهد روی خطوط لوله تعمیرات انجام دهند، ولوهای مسدود کار بگذارند، و خطوط لوله کشی خود را تخریب کنند، جایگزین سازند یا جابجا کنند. روش [دستورالعمل] انسداد مکانیکی ما همچنین قابلیت تنظیم شدن با لوله کشی بای پس حول قسمت پلاگ شده لوله را دارد که این امر عملیات های غیر مخرب سیستم و محصول را امکانپذیر می سازد.

جاسازی شیرهای مسی

مطابق با دستورالعمل [روش] ما در افزودن ولو، می توان روی سیستم لوله‌کشی تحت فشار در ابعاد 5/0 اینچ تا 2 اینچ یک ولو آسیب دیده را جایگزین، یا یک ولو توپی جدید نصب کرد. این تکنیک منحصر به فرد می تواند روی آب‌های گرم (تا 220 درجه فارنهایت) و سرد که شامل محلولهای گرم یا گلیکول H2O سرد می باشند، تحت فشار از 0 تا 250# و بدون بستن جریان آب عمل کند.

دستورالعمل ما در افزودن ولو یک دستگاه خاموشی اضطراری بمنظور انجام تعمیرات مستمر روی اجزاء معیوب، یا افزودن یک ولو مسدود کننده دائم روی خط را شامل می‌شود. این شیر نباید به عنوان یک شیر مسدود کننده اولیه‌ی سیستم استفاده شود. همچنین، پیش از نصب و راه اندازی ولو پمپ ها باید خاموش باشند.

دیدگاهتان را بنویسید