شرایط انسداد خطوط لوله

شرایط ویژه هات تپ

شرایط ویژه عملیات هات تپ

تکنولوژی ما بر اساس استانداردهایANSI/ASME طراحی شده است. ما اکثر ابزارها با سایزهای معمول را ذخیره داریم اما با این وجود توان انجام بسیاری از تست های نازل سفارشی مشتریان را نیز دارا هستیم. به منظور انجام این تست ها پیشگام صنعت ابزاربه کارگاه خود سفارش ساخت ابزار تست سفارشی‌ای را می دهد که با مشخصات مورد نیاز مشتری سازگاری داشته باشد. پیشگام صنعت ابزار با آماده سازی دستگاه در کمترین زمان ممکن (حداکثر سه هفته) جهت تکمیل کار مشتری خط مشی تحویل به موقع خود جهت کمک به مشتری به منظور حفظ و تداوم خط سیر کاری پروژه و ممانعت از توقف آن را ثابت می کند.

پیشگام صنعت ابزار همچنین یک ابزار تست نازل منحصر بفرد بادرپوش دو طرفهsplit cap بمنظور انجام تست توسط نیروی انسانی طراحی کرده است. تست هایی که توسط نیروی انسانی انجام می‌گیرند، نیاز دارند که ابزار تست بزرگ تر از دروازه واقعی باشند تا یک سیل مناسب شکل دهند. درپوش های دو طرفه ما برای تست هایی که توسط نیروی انسانی انجام می‌گیرند ابزار کاملی به شمار می روند چون می شود آن ها را برای داخل کردن به وسیله جدا کرد.

زمان تست یک وسیله دسترسی به ورود یا خروج حین تست ضروری است. پیشگام صنعت ابزار تکنولوژی انجام این تست ها را داراست. ابزار تست نازل به نازل های بزرگ تر هم اجازه می دهد تا حین دسترسی به وسیله ، مؤثرتر تست شوند.

تست پلاین اند

برش سرد و پخ زنی

  • موجود تا سایز 150 اینچ
  • برش تا ضخامت دیواره 5/7 اینچ
  • بدون جرقه یا شعله ای که به آتش سوزی گازهای قابل احتراق میانجامند
  • کاهش میزان قرار گرفتن در معرض محتویات خط
  • می‌تواند در کمتر از 6 اینچ از کلیرانس شعاعی عمل کند
  • توسط وزارت انرژی آمریکا به عنوان بهترین روش اجرایی برش برگزیده شده است.

برش سرد اولین مرحله در صنعت است که سیستم برش/ جداسازی/ هیدرو استات پیشگام صنعت ابزار خوانده می شود. تکنیسین های پیشگام صنعت ابزار می‌توانند لوله های شما را بدون استفاده ازشعله های باز یا ایجاد جرقه در تأسیسات شما، تؤامان ببرند و پخ بزنند. برش سرد مزایای زیادی نسبت به سایر روش های برش لوله دارد. از آن جا که در این روش هیچ گونه جرقه یا شعله ای ایجاد نمی شود، نیازی نیست خطوط از گاز تخلیه شوند. در برخی موارد این روش نیاز به اجازه انجام یک کار گرم برای بریدن یک قطعه از لوله را رفع می کند.

با حذف جرقه ها و شعله‌ها نه تنها از ایمنی کار اطمینان حاصل می‌شود، بلکه تضمین می شود که از گازهای احتراق آوری که از خط ساطع می‌شوند، هیچ گونه احتراقی روی نخواهد داد. با استفاده از این ابزار برش مواجهه با محتویات لوله در طول عملیات بشدت کاهش می یابد. از آنجا که ماشین در OD  لوله قرار می‌گیرد و در پاس‌های چندگانه برش را از بیرون به درون انجام می‌دهد، بخش ID لوله فقط در ثانیه های آخر فرایند برش نفوذ پذیر می‌شود. این امر از میزان مواجهه محتویات لوله با محیط و پرسنل کاسته و ضریب ریسک محتویات خطرناک لوله حین فرایند برش لوله را کم می‌کند. توانایی کار با دستگاه برش از راه دور بیش از پیش از پرسنل اطراف ناحیه برش محافظت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید