راه های عملیات هات تپ

راه اندازی هات تپ

راه اندازی عملیات هات تپ

ماشین برش سرد دارای یک طراحی قاب دو طرفه است که نصب و راه اندازی و تنظیمات بر روی سیستم های لوله کشی موجود را آسان‌تر می‌سازد. چون سطح مقطع ماشین برش سرد کمترین حد ممکن را دارد، اپراتور برای انجام عملیات فقط نیاز به یک  جای پای کوچک یعنی چیزی کمتر از 6 اینچ از کلیرنس شعاعی در بسیاری محیط ها دارد.

پیشگام صنعت ابزار توان برش سرد لوله به هر مقیاس تا ابعاد 150 اینچ با هر نوع از آهنی و ضخامت دیواره تا 5/7 اینچ را داراست. همچنین این ماشین قادر است به همان خوبی جوش‌های موجود لوله‌کشی های خارج از دور را نیز ببُرد. ما هم انواع دستگاه‌های پخ‌زنی موجود و هم دستگاه‌های پخ‌زنی و لندینگ های سفارشی را در دسترس  داریم.

هرگاه نیاز به برش های ماشینی سریع و بسیار دقیق داشتید ما را فرا بخوانید. پس از تکمیل فرایند برش پیشگام صنعت ابزار می‌تواند با استفاده از ابزارهای جداسازی پیشگام صنعت ابزار خط را جداسازی کند.

هات تپ و انسداد خطوط لوله

شرکتپیشگام صنعت ابزار علاوه بر تأمین مواد، در زمینه تهیه ابزار مورد نیاز برای انجام فرایند هات‌تپ و انسداد دارای تجربه می‌باشد. ما برای تسهیل و رساندن منابع مورد نیاز به محل عملیات شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن، تجهیزات هات‌تپ و انسداد خود را در شبکه گسترده‌ای از مکان‌ها مستقر کرده‌ایم. پیشگام صنعت ابزار برای تحقق حداکثر میزان رضایت مشتری تمام مراحل طراحی، ساخت، بازسازی و فروش اتصالات، تجهیزات و مواد را در محل انجام پروژه ارائه می‌دهد. ما همچنین دارای برنامه‌های آموزشی هات‌تپ و انسداد می باشیم.

پیشگام صنعت ابزار علاوه بر انجام عملیات‌های هات‌تپ به شیوه‌ی سنتی، توانایی انجام عملیات‌های متنوعی از جمله هات‌تپ آفست، زاویه دار، خم و زاویه دار را نیز داراست. پیشگام صنعت ابزار می‌تواند روی خطوط لوله با ترکیبات مواد گوناگون عملیات هات‌تپ انجام دهد (لیست زیر را ببینید).

کارپر همچنین قادر به انجام انواع اقسام عملیات‌های انسداد خطوط لوله است. از انسدادهای سر محور و سرتاشو تا انسداد کیسه‌ای از جمله مهارت های این شرکت بشمار می‌آیند. هنگام نیاز به توقف‌های کوتاه، پیشگام صنعت ابزار دارای ابزارهای جداسازی خود مهار کننده همچون یک ابزار اضطراری ایمنی است که مانع ترشح هر گونه محتویات لولهبه خط می‌شود که بصورت بالقوهمی‌توانند منبع احتراق در جو باشند.

دیدگاهتان را بنویسید