عملیات هات تپ و انسداد

انسداد و هات تپ

بررسی انسداد و عملیان هات تپ

بررسی اجمالی: کوپلینگ‌های پله‌ای ما برای اتصال لوله‌هایی مختلف با قطرهای خارجی متفاوت طراحی شده‌اند.هات تپ ما دامنه گسترده‌ی از کوپلینگ‌های  پله‌ایرا بمنظور اتصال لوله‌ها با قطرهای خارجی متفاوت طراحی می‌کنیم.

کوپلینگ‌های پله‌ای زمانی استفاده می‌شوند که نیاز است دو نری و مادگی با ماتریال‌ها یا قطرهای خارجی متفاوت به هم متصل شوند. ما می‌توانیم لوله‌های موجود را اندازه‌گیری کرده و یک کوپلینگ پله‌ای سفارشی را برای رفع نیاز شما و اطمینان از یک سیل محکم در مقابل نشتی بسازیم.

قطر بزرگ: مراکز کارگاهی ما توانایی ساخت کوپلینگ‌های پله‌ای در تقریباً تمامی قطرها رادارا هستند. قابلیت ما در ساخت به ما اجازه می‌دهد در تمامی ابعاد محصولاتی با کیفیت و همسان فراهم کنیم. برای رفع مشکلات خطوط لوله با قطر بزرگ، بی‌درنگ با ما تماس گرفته و اجازه دهید تخصص خود را به شما ارائه دهیم.

لوله‌های بیضی شکل: اگر خطوط لوله شما در شرایط پیچیده‌ای بوده و دارای اشکال بیضی شکل باشند، عملیات هات تپ ما توان تولید کوپلینگ‌های پله‌ایمتناسب با  آن‌ها را نیز داریم. ما برای اطمینان از اتصال دقیق کوپلینگ‌های پله‌ای می‌توانیم مهندسان متخصص خود را برای اندازه‌گیری لوله‌های شما و ساخت کوپلینگ مناسب و دقیقاً متناسب با نیاز شما بفرستیم.

مشخصات کوتینگ: کوپلینگ‌های پله‌ای ما متناسببا کوتینگ‌های متنوع تأیید شده‌ی WRAS ساخته شده و برای آب شرب بسیار مفیدند. همچنین دامنه‌ای از کوتینگ‌ها برای کوپلینگ‌های پله‌ای ما وجود دارند که برای فاضلابها طراحی شده‌اند. با توجه به این که ما یک شرکت تخصصی در زمینه کوتینگ ساخته‌ایم قادر به رفع سفارشات شما در زمینه‌ی کوتینگ هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید